Etter tre år er Hard Rock Café tilbake i Oslo. Med nytt lokale, ny energi og en uteservering som virkelig setter stemningen. Vi har hatt gleden av å levere solskjermingsløsningene som gjør uteområdet både innbydende og funksjonelt.
Solskjerming som kombinerer design, komfort og funksjon
Til den nyåpnede Hard Rock Café i Oslo har vi levert fire paviljonger med duktak som gir fleksibel beskyttelse mot både sol og regn. Uteserveringen er i tillegg rammet inn av stilrene glassgjerder som skjermer mot vind og skaper en lun og komfortabel opplevelse for gjestene. Provida varmelampene sørger for god temperatur på kjølige kvelder, og gjør det mulig å benytte seg av uteserveringen over en lengere periode av året.
Valget av disse produktene skaper en helhetlig og moderne uteservering som kombinerer høy funksjonalitet med et visuelt uttrykk som harmonerer med bybildet. Løsningen passer perfekt inn på plassen utenfor Oslo S, og står i stil med uteserveringen til Egon, som ligger rett på andre siden.
En uteservering som inviterer til lange besøk
Med robuste og fleksible løsninger er dette en uteservering som fungerer gjennom store deler av året, uavhengig av værforhold. I motsetning til andre uteserveringer som vi vanligvis pakker ned mot slutten av sesongen, så er disse stål paviljongene robuste nok til å stå ute året rundt. Paviljongene gir skygge på varme sommerdager og ly for regnet når skyene trekker inn. Glassgjerdene skjermer for vind og støy, samtidig som de bevarer det åpne og innbydende uttrykket. Varmelampene bidrar til å forlenge kveldene og sesongen.
Hard Rock Café markerer sitt comeback med en uteservering som inviterer til både lunsj i sola og sene kvelder i behagelig temperatur. Vi er stolte over å ha levert produkter som bidrar til en komplett og gjennomført opplevelse, midt i Oslo sentrum.